Přístup k aktuální nabídce volných míst

Stránka se seznamem aktuálně zveřejněných volných míst. Každý záznam o volném místě obsahuje veškeré potřebné informace.

Údržbář – elektro

 Popis pracovní pozice:

                                             denní kontroly strojů a zařízení

                                             preventivní prohlídky a údržba strojů a zařízení

                                             operativní opravy strojů a zařízení

 Požadujeme:

                                             vyučení v oboru elektro

                                             3 roky praxe na obdobné pozici

                                             elektro vyhláška 50/1978 Sb. § 6

                                             řidičský průkaz skupiny B

                                             spolehlivost a zodpovědnost

 Nabízíme :

                                             perspektivní práci ve společnosti s dlouholetou tradicí

                                             možnost dalšího vzdělávání

                                             po zapracování pracovní poměr na dobu neurčitou

                                             příspěvek na stravování

                                             mzda od 30 000 Kč do 40 000 Kč

Kontakt:

personální oddělení:            tel.: 465 507 262, e-mail: personalni@orlik.cz

Kontakty

presplast@presplast.cz

+420 465 507 111

Odeslat

Radek Hýbl
Ředitel společnosti

Romana Zelingerová
Objednávky / fakturace

+420 724 336 177

romana.zelingerova@presplast.cz

Jaromír Bednář
Vedoucí techniky

+420 775 349 747

jaromir.bednar@presplast.cz

Dagmar Lukesová
Vedoucí kvality

+420 777 122 936

dagmar.lukesova@presplast.cz